NUNO VARSTVO V ČASU OD 16.11.2020 DO 30.11.2020

Na podlagi Sklepa župana Občine Žiri, iz dne 13. 11. 2020, vas obveščamo, da bo v času od 16. do 30. novembra 2020, omogočeno obratovanje VVE pri OŠ Žiri v minimalnem obsegu, v poslovalnem času vrtca (od 5:30 do 16:00).

Vsi starši, katerih otroci v naslednjih dveh tedenih NE BODO v vrtcu, NUJNO ODJAVITE vaše otroke v eAsistentu!

Starši, ki STE ZAPOSLENI (to velja za oba starša) in varstva ne morete zagotoviti na drug način morate PRIJAVITI vašega otroka!
Prijave sprejemamo na elektronski naslov: vrtec@osziri.si, do DANES, 13. 11. 2020, do 20:00.

Vrtec bo zagotavljal nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Pri prijavi na zgornji e-naslov nam sporočite:

– ime in priimek otroka,

– vse dneve v naslednjem tednu, po datumih, ko bo vaš otrok v vrtcu,

– letnico rojstva otroka,

– telefonsko številko staršev,

– ime skupine, ki jo otrok obiskuje ali ime otrokove vzgojiteljice.

Starši, ki izpolnjujete pogoje za nujno varstvo predložijo naslednji potrdili:

Izjavo starša pred vstopom v vrtec – oddate v ponedeljek ob prihodu,

potrdili delodajalcev obeh staršev – oddate najkasneje do torka, 17.11.2020 ob prihodu,

Starši, katerih otroci že v tednih (02.11.2020 – 13.11.2020) obiskujejo nujno varstvo, ni potrebno ponovno pridobivati potrdila delodajalcev ter izpolnjevati Izjave NIJZ. Otroka pa VSEENO PRIJAVITE na zgornji spletni naslov za bivanje v nujnem varstvu, če to potrebujete, ob prijavi pripišite, da so izjave že v vrtcu.

V vrtcu je potrebno upoštevati vse aktualna ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki jih je izdal NIJZ.

Hvala za razumevanje,
Andreja Oblak Kavčič, pomočnica ravnatelja

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)